קידום אתרים 

עיצוב והדפסה של דפי לוגו

 

מהם דפי לוגו?

דף הלוגו הוא למעשה דף בגודל סטנדרטי- גודל A4- עליו מופיעים הלוגו והמיתוג של החברה שלכם, בנוסף לפרטי יצירת קשר עמה. דף הלוגו יוכל לשמש אתכם לכתיבת מיילים או מכתבים ללקוחות, ליצירת ברושורים ועוד. בניגוד למה שניתן היה לחשוב, עיצוב דף הלוגו אינו פעולה פשוטה- אמנם ברור שכל ילד יכול להציב את הלוגו ולכתוב את פרטי ההתקשרות על גבי מסמך, אך דף לוגו המעוצב על ידי מעצב גרפי מקצועי נותן ללקוח רושם שונה לחלוטין. באמצעות עיצוב דף לוגו מקצועי, העסק שלכם ישדר מסר איכותי, רציני ואמין הרבה יותר.

תוכלו לקבל את הדפים מודפסים, או בצורת מסמך וורד הניתן לעריכה- אז, תוכלו להוסיף על המסגרת הקיימת כל תוכן בו תהיו מעוניינים.

כיצד נקבע המחיר?

הפקת חתונות יוקרה- יש מספר פרמטרים שעשויים להשפיע על המחיר של עיצוב והדפסת דפי לוגו. ראשית, האם יש לחברה שלכם לוגו קיים, או שאתם מעוניינים שבית הדפוס יעצב אותו עבורכם? מובן מאליו כי עיצוב לוגו חדש לחלוטין תהיה יקרה יותר, בעיקר במקרים בהם יש צורך בהרבה סקיצות עד להגעה לתוצאה משביעת רצון עבורכם.

בנוסף, גם לזמן האספקה יש משמעות בקביעת המחיר. לרוב דף הלוגו יהיה מוכן תוך שבוע- שבועיים. אם ברצונכם בתוצאה מיידית יותר, שכן אתם זקוקים לדפי הלוגו כבר בימים הקרובים- המחיר צפוי לעלות באופן ניכר.

בנוסף לכך, גם עיצובים שונים עשויים להיות בעלי מחירים שונים. אם תבחרו להדפיס את דף הלוגו על גבי נייר צבעוני, קשיח או מיוחד, המחיר צפוי לעלות בהתאם. יש לציין כי טווח המחירים רחב למדי, וניתן לקבל ייעוץ מבית דפוס באשר להדפסת דפי לוגו המתאימים באופן ספציפי את בית העסק שלכם ואל התקציב העומד לרשותכם.

בחירת בית דפוס מקצועי לשם הדפסת דפי לוגו

כפי שנאמר לעיל, תפקידו של דך הלוגו הוא ליצור רושם מקצועי לגבי החברה שלכם. לכן, יש חשיבות רבה לאיכות ההדפסה והעיצוב. כדאי לבחור בשירותי בית דפוס מקצועי ובעל מוניטין בתחום, על מנת להגיע לתוצאה איכותית ומשביעת רצון של דפים אשר יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן. יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302