קידום אתרים 

עיצוב פולדרים- על מה ולמה? להפיק אירוע מצליח

 

בשפה העברית פולדר נקרא אוגדן והשם שאוב מהפועל לאגד, היינו לאסוף. ואוגדן כידוע או פולדר אמור לאסוף או לאגד בתוכו ניירת. פולדר הוא תיקיה בעלת כריכה שנועדה לשרת עסקים וחברות שונות במסגרת הצורך לאגד מידע רב. הסמל או הלוגו של החברה יופיע תמיד בשער של הפולדר לרבות דרכי ההתקשרות עימה כמו מספר הטלפון, כתובת המשרד וכתובת אתר האינטרנט. ישנה חשיבות ראשונה במעלה לרושם הראשוני וזאת ניכר הן בראיונות עבודה והן בדייטים, אולם מה שהכי חשוב הוא אותו הרושם שנוצר בפגישות מכירה ויחצנות.

מהם פולדרים אפקטיביים?

בסוף פגישת מכירה, אין דבר יותר מרשים ממתן אירועים מצליחים- פולדרים מעוצבים בקפידה ללקוח, המאגדים בתוכם את כל המידע המבוקש ללקוח. עיצוב נכון של הפולדר מצביע בצורה הטובה ביותר על אמינות החברה, יציבותה ורמת המקצועיות שלה. פולדר יעיל הוא כזה אשר יכיל בתוכו את כל המידע האפשרי שיכול להיות מבוקש ללקוח כגון הצעות מחיר או חוברת קצרה המסבירה על החברה ופעילותה. בנוסף רצוי שבתוך הפולדר יהיה גם קטלוג מוצרי החברה שבהחלט יכול לעניין את הלקוח המסוים.

סגנונות עיצוב מגוונים

ניתן לעצב פולדרים בצורות רבות ומגוונות. כך למשל ניתן למצוא פולדר בעל כיס אחד בלבד או שני כיסים, פולדר עם כיס מיוחד להכנסת דיסק או פולדר עם חריץ להכנסה של כרטיסי ביקור. כיום אין עוד צורך ליצור פולדר קבוע אלא ניתן ליצור עיצוב אישי עבור הכריכה בלבד בעוד שאת התוכן ניתן יהיה לשנות על פי אופי העסקים וקהל הלקוחות שמולו עומדים. עיצוב פולדר בצורה של קלסר הוא בעל יתרון בולט שנעוץ בחיסכון. שכן בעיצוב זה ישנה אפשרות לעשות שימוש באותה הכריכה עבור מגוון מטרות שונות.

פנייה אל חברה מקצועית בעיצוב פולדרים

עיצוב פולדרים בצורה של קלסרים אם כן מייתר את הצורך להדפיס כל פעם מחדש פולדר נוסף שישרת ככלי ייצוגי של החברה. עיצוב זה יכול להיעשות בגדלים שונים וצורות מגוונות על פי הבחירות והצרכים האישיים של העסק. חשוב לציין כי עיצוב נכון של פולדר הוא בגדר אומנות של ממש המחייבת לפיכך ידע וניסיון רב. על כן יש לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום העיצוב האמור.

 

 יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302