קידום אתרים 

קידום אתרים אורגני


קידום אורגני
הינו תחום שהופך לאחרונה ל היות נפוץ בקרב בעלי האתרים וחברות רבות לבניית אתרים מציעות ללקוחותיהם קידום אורגני. תחום פעילות זה דורש התמחות מאוד גבוה!

ישנם מקדמי אתרים העובדים כבית חרושת לקידום אתרים ומבצעים החלפות קישורים וכתיבת מאמרים רבים כפי שנלמד בקרוס לקידום אתרים. האם כך ניתן להגיע למקומות עליונים ? אני בספק...

במקביל אפשר לראות תחום שמתפתח לא פחות, והוא תחום הקידום ממומן, פרסום בגוגל אדוורדס ואדסנס. תחום זה שונה מקידום אורגני.

קידום ממומן בגוגל לא מביא את האתר לתוצאות החיפוש הטבעיות, אלא מציג את האתר תחת הפרסומות של תוכנית גוגל אדוורדס, וכך גם בתוכניות פרסום אחרות שמופצות באינטרנט. כאן הרבה יותר קל ללמוד וליישם ולייצר הקלקות לאתר שלך תוך זמן קצר.

תוכנית הפרסום השולטת ביותר בשוק הינה אדסנס ששם ישנה אפשרות לאתרים רבים להציב פרסומות אצלם באתר, ולקבל קליקים רלוונטים מהפרסומות, את התשלומים גו גל משלם לאותם בעלי אתרים המבוססים על כניסות רבות ומאפשרים לי כמפרסם לבחור בהם ברשת המדיה של גוגל.

טיפים קידום אורגני

בשיטה זו אנו מקבלים בתחומים מסוימים לקוחות איכותיים יותר המחפשים מידע מדויק ורלוונטיות בעיקר. מרגע שהגעתם לעמוד הראשון בעיקר בביטוי שורש לא תחרותי לא תצטרכו לשלם עבור ההקלקה, וניתן להגדי שתקבל הקלקות בחינם גם אם תעזו את מקדם האתר.

זה הדבר האמיתי שם יש אחוזי הקלקה הרבה יותר גבוהים , להערכתי מקום חמישי באורגני שווה ערך למקום ראשון באדוורדס.

ועכשיו לכמה מילים כיצד ניתן לקדם אתר לבד ולהעריך את רמת התחרות ?

הכי פשוט כנסו לאתר מאמרים ותרשמו מאמר באורך של 350 מילה , פרסמו את המאמר ותבדקו לאיזה מיקום הוא מגיע באורגני. במידה והאתר מגיע לדף 2-3 אתם יכולים להתחיל לקדם את האתר שלכם באורגני. במידה והמאמר נמצא רחוק אתם עלולים להיות בבעיה אמיתית בהמשך.

מה ממומלץ לא לעשות ? אני ממליץ להפסיק לזבל את האינטרנט ובעיקר את האתר שלכם. תרשמו רק תכנים איכותיים, זה בעצם המהות ועיקר העבודה בקידום אתרים.
יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302