קידום אתרים 

קידום אתרים לעסקים

בעלי עסקים רבים שהם בעלי אתרים, מבינים את הצורך בקידום האתר שלה בגוגל אבל חסרים את התקציב הדרוש לכך, הרי זה עסק לא זול במיוחד, צריך להתחייב לתשלום חודשי לכמה חודשים, עדיף לפחות לשישה חודשים, אין ספק שזה לא זול. אבל עדיין הצורך בעינו עומד, צריך לקדם את האתר, אז איך עושים את זה? הכנתי מדריך קצר שיכול לעזור לבעלי אתרים לקדם את האתר בגוגל, ללא עלויות גבוהות מדי, בעצמם. למי שיהיו שאלות או תהיות, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

1. קידום אתרים בגוגל מתחיל ונגמר בתוכן איכותי- אנסח את זה הכי פשוט שרק אפשר: גוגל אוהב מילים. כדי לקדם אתר בצורה טובה, פשוט תעשו לכם אתר עם כמה שיותר עמודי תוכן. אני לא אומר שתהפכו את דף הבית שלכם לעמוד של מאמר, אין חובה כזו. מה שכן, תדאגו שבעמוד הבית יהיו לפחות שתיים או שלוש פסקאות קטנות ושאר הדפים באתר יכללו די הרבה תוכן. אל תתקמצנו על זה- תכתבו ותמלאו דפים. פרמטר נוסף שמשמש את גוגל לדירוג אתרים הוא עדכון האתר או מה שאני קורה לו מדד השקעה באתר. במילים אחרות: גוגל אומר לעצמו, אם בעל האתר הזה משקיע ומעדכן תוכן כל הזמן ומוסיף דברים לאתר שלו- אני אדרג אותו גבוהה. אם הוא מזניח את האתר ולא נכנס אליו בכלל אחרי שהוא בנה אותו- כנראה שהוא לא שווה מיקומים גבוהים. מה אנחנו לומדים מזה? תקבעו לעצמכם כלל: כל שבועיים מעלים עוד מאמר לאתר. אני בהחלט מבין שזה דורש הרבה השקעה והרבה כסף, אבל אתר מקודם בגוגל בהחלט שווה את זה.

2. קישורים נכנסים- חלק חשוב מקידום אתרים בגוגל- תבינו את זה איך שאתם רוצים, אבל ללא קישורים נכנסים איכותיים- האתר שלכם לעולם לא יזכה למיקומים גבוהים. מה שאומר שאנחנו צריכים להתחיל לבנות קישורים נכנסים. איך עושים את זה: א. דרך ראשונה ואיכותית מאוד היא פרסום מאמרים באתרי מאמרים. כיום ברשת קיימים המון אתרי מאמרים, כאשר הם מזמינים כותבים לפרסם אצלם מאמרים ומתגמלים את הכותב בכך שמאפשרים לו לשים לינק לתוך האתר שלו בתוך המאמר. מסקנה: תתחילו לפרסם מאמרים הכוללים לינק לאתר שלכם בביטוי המפתח שלכם. ברגע שתתחילו לפרסם מאמרים, אתם לא תאמינו עד כמה המיקומים של האתר שלכם ישתפרו, אין כמו לינקים נכנסים איכותיים לשיפור מיקומים במנועי חיפוש.

ב. החלפות קישורים עם אתרים אחרים בתחום- אני לגמרי מבין שבעלי אתרים לא כל כך מחבבים את המסחר בלינקים, זה מרגיש זול ומעצבן. הכול נכון. העניין הוא שאין הרבה ברירה, כדי לקדם את האתרים שלכם במנועי חיפוש- חייבים להחליף קישורים עם אתרים העוסקים בנושאים המקבילים לשלכם. מעבר לדברים שצוינו עד עכשיו, ישנם עוד דברים קטנים שיכולים לעזור לקדם את האתר שלכם. הם הרבה פחות משמעותיים, כך שיספיק לכם בהחלט להסתפק בדברים הגדולים שצוינו כאן. המון בהצלחה לכולם


יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302