קידום אתרים 

קידום בגוגל

איך עושים קידום בגוגל? יש כבר דיון ארוך מאוד שנפרס על מאות ואלפי עמודים של מאמרים ואתרים על גבי מאמרים של הסברים על איך עושים קידום בגוגל בצורה נכונה. פורומים מלאים שמדברים על טכניקות וטקטיקות של קידום אתרים, מכללות, הרצאות, סמינרים ואלוהים יודע מה עוד. הדבר היחיד שאף אחד לא מדבר עליו הוא הצורך בתשתית רחבה מאוד של אתרים תומכים המיועדים לקידום אתרים בגוגל של האתר המקודם.

נניח שאנחנו מתחילים לעשות קידום בגוגל של אתר כל שהוא במילות מפתח קשות במיוחד, כמובן לפני הכול אנחנו עושים אופטימיזציה, טיפלנו בכל מה שצריך ואנחנו מוכנים להתחיל להשקיע בקישורים נכנסים. מעולה, אבל אם אין לי קישורים נכנסים אז בעצם אין לי שום סיכוי נכון?

לכאורה נראה שזה נכון, אבל מאיפה אני אביא קישורים נכנסים, אם אין לי תשתית של אתרים, בהם אני יכול להשתמש? אז נניח שבאתר הראשון של לקוח שלי, אני אוכל להסתדר ללא תשתית של אתרים, אני אעבוד דרך בלוגים ופורומים, אבל מה יהיה באתר הבא ובזה אחריו?

לכאורה מסתבר שהחלק של התשתיות הוא החלק החשוב ביותר ולמעשה הקריטי ביותר בכל נושא קידום אתרים, שום קידום בגוגל לא יהיה רציני אם אין לך תשתית של אתרי אינטרנט היכולים לשמש להחלפות קישורים.

אז למה בעצם כל הפורומים בנושא קידום אתרים וקידום בגוגל, מדברים על כל דבר אחר, אבל לא מדברים על נושא תשתיות? שאלה קשה, האם יש פה קונספירציה של חברות גדולות העוסקות בקידום אתרים בגוגל, כאלה שאין להן אינטרס להסביר לכל האנשים הפשוטים שמתעסקים בקידום בגוגל את השיטות שלהן. הרי מה יעזור לכם לסדר את התגיות בצורה אופטימאלית, כאשר לאתר שלפניכם יש 40 אלף קישורים נכנסים, לכו תתחרו איתו. אין לכם שום סיכוי למרות שעשיתם אופטימיזציה.

המאמר הזה נועד לכל מי שעוסק בקידום בגוגל ורוצה לתת שירות קידום אתרים איכותי, אתם חייבים לבנות לכם תשתית של קידום אתרים, שזה אומר שרשרת ארוכה של אתרים, שיכולה לעזור לכם להשיג קישורים לאתרים שאתם מקדמים.


יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302