קידום אתרים 

קצת על קידום בגוגלהידעת? כמה עובדות על גוגל:

* גוגל כיום מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם.


* אם אתה לא מופיע בגוגל – יהיה קשה ללקוחות הפוטנציאלים להגיע אליך.


* רק 21% עוברים לדף השני בגוגל.


* גוגל נותן את התוצאות המהירות והמדויקות ביותר מכל מנוע חיפוש אחר.


* יותר מ 85% מהגולשים מחפשים במנוע החיפוש- גוגל

גוגל נוסדה בשנת 1997 ע"י שני סטודנטים לארי פייג' וסרגי ברין, שהם רק בני 24 הרעיון היה ליצור מנוע חיפוש שנותן את התוצאות הכי מדויקות ולקבוע דירוג אתרים, דירוג האתרים הראשון נקרא פייג' ראנק (page rank) על שמו של לארי פייג', לאחר מכן עם השנים גוגל פיתחה אלגוריתמים מסויים של ידו היא קבעה את דירוג האתרים.

פירוש המילה Google הינו וריאציה בעצם טעות כתיב של המילה googol אשר מסמלת את הספרה 1 ואחריה מאה אפסים (מספר עצום).

בשנת 1998 גוגל נרשמה כחברה פרטית של לארי וסרגי ויצאה לשוק פעם ראשונה ומאז היא רק גדלה והתפתחה...

גוגל ב - 4-5 שנים הגדילה את רווחיה ב- 400,000 אחוז, אף חברה בעולם לא עשתה זאת ורוב הכנסותיה של גוגל זה פשוט מהקישורים הממומנים (Google AdWords) כאשר מפרסמים משלמים על כל פעם שלוחצים על המודעה שלהם..

מה שכל זה הפך את לארי וסרגי לאנשים עשירים מאוד שכיום הונו של כל אחד שווה לערך של 18.5 מיליארד דולר והם בני 35 בלבד.

כיום גוגל שווה כ – 175 מיליארד דולר.

התוצאות של גוגל: 60%-70% סומכים על התוצאות האורגניות של גוגל בתוצאות החיפוש לעומת רק 30%-40% סומכים על הקישורים הממומנים שמופיעים בתוצאות החיפוש.

72.3% מקליקים על התוצאות האורגניות.

רק 21% מהגולשים עוברים לדף השני של תוצאות החיפוש.

גוגל לאט לאט משתלטת על האינטרנט וכל חברה שנראית לה היא קונה אותה כך לדוגמה קנתה גוגל את YouTube ב- 1.65 מיליארד דולר, ואת Double-Click גוגל קונה ב- 3 מיליארד דולר.

גוגל שומרת מידע על הגולשים ה cookie שגוגל שומרת במחשב שלנו שמיעד לשמור את היסטוריית החיפושים שיהיה לנו חיפוש קל יותר, נשמר למשך 30 שנה, כל מה שאי פעם חיפשתם רשום במאגרי המידע של גוגל.

ל Google יש תוכנה הנקראת GoogleBot .זוהי תוכנה שנכתבה ב C++ והיא רצה על גבי שרת לינוקס. מדובר על עכביש/זחלן /תוכנה שמתחילה לעבור אתר אתר ברשת, על פי קישורים והקשרים בין אתרים. GoogleBot הוא זה שאחראי לנתח ולהבין את האתרים השונים. הוא עובר בין מיליארדי אתרים ושומר את המידע החשוב לו במסדי נתונים ייעודיים. כאשר גולש מגיש ל Google שאילתה במנוע החיפוש, מתבצע החיפוש על מסדי נתונים אלו, כלומר על רשת האל מקוונת שגוגל שומר לעצמו "במחשביו". אומנם GoogleBot עובד מצוין ונחשב לאחת התוכנות הטובות מסוגה, אבל כבעלי אתרים ניתן לגרום לזחלן של Google, להבין טוב יותר את האתר ע"י קידום אתר מקצועי בגוגל.


יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302