קידום אתרים 

קידום ושיווק באינטרנט

קידום אתרים בגוגל- הכלי החשוב ביותר של השיווק בשנת אלפיים ועשר. אני מאמין שעולם השיווק באינטרנט מתחלק לשני חלקים, החלק הראשון הוא החלק לפני תחילתו של עידן קידום אתרים בגוגל והחלק השני הוא החלק שאחרי עידן קידום אתר בגוגל. שני העולמות אולי דומים אבל הם שונים לגמרי. בתחילתו של עולם השיווק באינטרנט כל מה שעשו על מנת לפרסם אתר, היה להפיץ אותו בבאנרים באתרי תוכן מרכזיים. יש לך אתר שמוכר אוכל חתולים? שים באנר באתר גדול ותקווה לטוב.

נכון, ככל שהזמן עבר, השיטה השתכללה קצת, אבל אתם מבינים את הרעיון. ואז התחיל עידן גוגל הגדול, פתאום היה אפשר לעשות עוד דברים, שלא היה ניתן לעשות פעם. יש לך אתר שמוכר אוכל לחתולים, למה שלא תהיה ראשון בביטוי אוכל חתולים? כאן, בדיוק בנקודה הזו התחיל האינטרנט איך שאנחנו מכירים אותו היום, הרי אם יש לי אתר שנניח עוסק בתחום של קידום אתרי אינטרנט, אני בטח אשמח להיות ראשון בביטוי קידום אתרי אינטרנט, זה הגדולה של קידום אתרים.

כיום כל הסיטואציה היא אחרת לגמרי, אף חברה לא מתחילה לשווק את עצמה באינטרנט בלי להקדיש חלק ניכר מהתקציב שלה לקידום אתר האינטרנט שלה בגוגל, הרי מה הפאדיחה הכי גדולה לחברה גדולה שמכבדת את עצמה? תחשבו על חברת אורנג', האם נראה לכם הגיוני שהיא לא תופיע בין הראשונים במילה פלאפונים או מכשירים סלולרים? נכון זה נשמע הזוי לגמרי. אבל כדי שזה לא יקרה, חברת אורנג' וכל חברה גדולה אחרת משקיעות המון כסף בקידום האתר שלה.

אין ספק בכלל שכל בעל אתר המעוניין למכור באינטרנט חייב שיהיה לו את השירות החשוב הזה קידום אתרים בגוגל. ללא קידום האתר באינטרנט, קשה לי מאוד לראות איך ניתן בכלל לעשות פרויקט של שיווק באינטרנט. אני רוצה להמליץ בחום לכל אדם או חברה ששוקלים לבנות אתר, תחשבו היטב על הנושא של קידום אתר בגוגל. אין טעם לבנות אתר שלא תוכלו להשקיע בקידום שלו בגוגל, פשוט מהסיבה שיש מיליוני אתרים המתחרים בכם, מאות מהם מוציאים די הרבה כסף על קידום ושיווק באינטרנט


יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302