קידום אתרים 

חברת קידום אתריםבשוק הישראלי קיימות עשרות חברות בתחום קידום האתרים, כל אחת מבטיחה ללקוחותיה הפוטנציאליים את פסגת טבלת התוצאות במנועי החיפוש השונים. עם כל כך הרבה אפשרויות, איך תדעו שאתם בוחרים בחברה שאכן תיתן לכם את התוצאות המבוקשות?

במי עדיף לבחור - חברת קידום אתרים קטנה ומשפחתית או גדולה וחזקה? בחברה צעירה וחדשה או וותיקה עם מוניטין של שנים בתחום? לפניכם מספר טיפים והמלצות שיעזרו לכם לעשות החלטה מושכלת.

אם אתם רוצים לדעת שאתם בידיים טובות, אם אתם רוצים קידום אורגני עם מאות לקוחות בכל חודש, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבל הצעות מחיר וייעוץ ללא כל התחייבות!

קודם כל בצעו בדיקה עצמאית- בחרו מספר ביטויי חיפוש שאינם דווקא קשורים זה לזה והזינו
אותם בחיפוש רגיל בגוגל. לאחר מכן היכנסו לאתרים המסחריים המופיעים בתוצאות הראשונות וחפשו בתחתית עמוד הבית את הקישור לכתובתו של מקדם האתר. מבחינים בשמות שעולים פעמים רבות במהלך החיפוש? זכרו אותם בשלבים הבאים.

אבל אל תסמכו רק על עצמכם, קידום אתרים הוא שירות, אל תפחדו לבקש המלצות- מתוקף עבודתכם וחייכם האישיים, סביר להניח שאתם מכירים לא מעט בעלי אתרים. מי מקדם את האתר שלהם? כאשר בוחרים חברת קידום אתרים תמיד טוב לברר מיהן השחקניות החזקות בענף ולבדוק מה מייחד אותן מהאחרות.


קבעתם פגישה עם חברת קידום אתרים? בקשו לראות הוכחות לניסיון בקידום ביטויים חזקים- מקדמי אתרים בעלי סיבה לגאווה לא מהססים להוכיח את הישגיהם בתחום ואין סיבה להתבייש לשאול באילו ביטויים הם הצליחו לעקוף את כולם בסיבוב. עם זאת, אל תתלהבו יותר מדי ממקדם שמציג בפניכם את המקומות הראשונים בביטויים "פיצה בגבעתיים" או "מתכון לפיצה", ושימו דגש על הצלחה בביטויים קשים ותחרותיים.

בררו מה היקף השירות וכמה ביטויים אתם מקבלים- חברות קידום אתרים שונות מציעות חבילות קידום בהיקפים שונים, מי מציע לכם את השירות הנרחב ביותר? על מה מוכנה החברה להתחייב? עקרונית הכלל הוא פשוט, ככל שמציעים לכם מספר רב יותר של ביטויים מבוקשים עבור מחיר נמוך יותר, כך העסקה משתלמת יותר.

כמו כן, השירות אינו מסתכם במיקום טוב במנוע חיפוש, כי אם בשירותים נוספים כמו אופטימיזציה של דפי האתר, עדכונים ומעקב תקופתי הנוגעים להתקדמות והתאמת החבילה לצרכים שלכם כלקוח.

כמו כל שירות אחר, חפשו את החברה שמעניקה לכם יחס טוב ושירות צמוד- נכון שכאשר מקדמים אתר אינטרנט, תוצאות הן הדבר הכי חשוב, אך זה לא אומר שאפשר להזניח את ההרגשה המתקבלת במהלך תקופת הקידום. האם אתם מרגישים בנוח לשאול שאלות? האם תהליך הקידום שמוצע לכם ברור לכם ומקובל עליכם? מרגע חתימת החוזה אתם צפויים לקיים קשר עסקי רציף עם האדם שיושב מולכם, לכן חשוב שתוכלו לסמוך עליו בעינים עצומות.יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302