קידום אתרים 

מונחים, שאלות ותשובות בנושא בניית אתרים

ברוכים הבאים למילון המונחים של בניית אתרים. להלן כמה וכמה מונחים אשר יסייעו לכם בדרך להשלמת בניית האתר המושלם. באמצעות הבנה מעמיקה של המונחים, תוכלו גם אתם ליהנות משירותיו של אתר בעל ערך מוסף.

שאלה מהי אדוורדס?

מדברים למעשה על מערכת שנועדה לפרסם ולממן את האתר נוכח בניית אתרים. המערכת קשורה במנועי גוגל ונוכח תוצאות עמודי החיפוש, ניתן לראות אותה בצורת פרסומות. הפרסומות מופיעות למעשה בהתאמה מלאה למילות חיפוש על פי דרישה והמחיר של כל  פרסומת יקבע באופן דומה למכרז.

שאלה: מהי תגית alt?

אם בעניין בניית אתרים  עסקינן, שהרי תגית זו עוסקת בנתינת טקסט חילופי ללא תמונות. הטקסט מופיע כאשר מרחפים באמצעות העכבר על תמונה. חשוב לציין כי מנועי החיפוש לא יודעים לאתר תמונות ומכאן שתווית האלט תסייע שלא לפסוח על האתר או על המידע אותו  הוא רוצה להעביר.

שאלה: מהי מערכת ניהול תוכן?

מערכת ניהול תוכן הינה כלי אשר יכול לייעל ולסייע לבעל האתר לשנות תכנים בכל זמן נתון. שינוי התוכן בא לידי ביטוי בהחלפת דפים, הורדה או הוספה של קישורים, עריכת תוכן או תמונות וכד'. כך גם למעשה מתרחש עניין של עיצוב אתרים נוכח בניית אתרים בזמן אמת.

שאלה: מהו דומיין?

דומיין מסמן את שם המתחם, דהיינו אחסון. הוא למעשה סיומת הכתובת והוא בא לאפיין את סוג האתר המוצע לגולש הפוטנציאלי. הכול בהקשר לעיסוק או לפן אותו מציג האתר. לצורך העניין, אתרים עם סיומת של co.il ידברו על מסחר בארץ. "אינפו" לצורך העניין ידבר על  אתר המעביר מידע בלבד. "גוב" ידבר על אתרים ממשלתיים וכד'. לרוב, רצוי לבחור דומיין קליט וקצר, זאת על מנת להקל על הגולש בחיפושיו. יש לתת את הדעת ברכישת דומיין ובזמן המוגבל שלו. אם לא תחדשו את הרכישה לאחר שנתיים, אתם עלולים למצוא את הדומיין שלכם בידיים אחרות.

זקוקים למידע נוסף בדרך אל ההצלחה? בניית אתרים מתרחשת על הצד הטוב ביותר או לא מתרחשת בכלל. לפרטים נוספים פנו עוד היום למנהל האתר.יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302