קידום אתרים 

כל הדרכים להביא את האתר שלכם לידי הכרה

היום כמעט כל עסק המציע שירות או מוצר כלשהם מקים אתר ומשקיע זמן וסכום כסף לא מבוטל בהקמתו: בתכנון המבנה שלו, הכנסת תכנים, עיצוב שימשוך את העין ועוד. עם זאת, אטרקטיביות האתר אינה מספיקה. כדי שגולשים יכנסו אליו הוא צריך להיות רלוונטי, כלומר להיות בין האתרים הראשונים שיופיעו בגוגל עם הקשת ביטוי מסויים. איך עושים זאת?

מהן הדרכים המרכזיות לקידומו של אתר?

ישנן שתי דרכים מרכזיות להבאת האתר והשירותים שהוא מציע לידיעת הציבור. האחת היא הפרסום בגוגל והשניה היא קידום אתרים אורגני. הפרסום בגוגל הוא הדרך המהירה להגיע לידיעת הציבור והקידום האורגני הוא הדרך האיטית.

 

מהו הפרסום בגוגל ומתי הוא מתאים?

כאשר גלשתם באינטרנט וחיפשתם מידע כלשהו בודאי שמתם לב כי ישנן מודעות בצד שמאל וישנן מודעות בראש הדף. זהו פרסום ממומן. בעל האתר משלם לגוגל סכום מסויים עבור מיקום בראש הדף הראשון. בפרסום בגוגל תקבלו פרסום מהיר אך לתקופה קצרה. הוא יכול להתאים במיוחד במידה ואתם רוצים לפרסם מבצע מיידי וזמני בעסק שלכם.

 

מהו הקידום האורגני ומתי הוא מתאים?

קידום אתרים אורגני הוא תהליך ארוך טווח. לוקח זמן עד שנראות התוצאות בשטח, אך כאשר מביאים לשינוי ברלוונטיות האתר הוא נשמר לאורך זמן אם כי זקוק לתחזוק פה ושם. הקידום האורגני הוא עבודה שנעשית בצעדים קטנים וכוללת עבודה במספר זירות. האתר עובר אופטימיזציה, כלומר התאמת האתר לביטויי המפתח שעם הקשתם הוא יופיע בגוגל. בחברה המבצעת פינויי דירות הביטוי יכול להיות פינוי דירה, פינוי דירות ועוד. ביטויי המפתח או הקישור לאתר יישזרו במקומות נוספים ברשת כמו הרשתות החברתיות, מאמרים שיופיעו במגוון אתרים, בלוגים, טוקבקים ועוד. הקידום האורגני מתאים בכל זמן והשילוב בינו לבין פרסום בגוגל הוא אידיאלי.

 

איך נעשה התשלום בכל אחת מהשיטות?

בפרסום בגוגל התשלום נגבה בשיטת PPC- תשלום עבור קליק. כלומר רק אם הגולש הקליק על המודעה ונכנס לאתר נגבה תשלום. התשלום עבור כל קליק נקבע בשיטת מכרז שלכם מול מפרסמים אחרים. התשלום עבור קידום אתרים אורגני הוא תשלום חודשי שנקבע ביניכם לבין חברת קידום האתרים.

היום, כאשר חלק גדול מהשיווק, המכירות וקבלת מידע בכלל הוא דרך האינטרנט חשובה הקמת אתרים ויותר מכך חשוב שדרוג האתר על מנת שיופיע במקומות הראשונים בגוגל.יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302