קידום אתרים 

הדרך להצלחה עוברת דרך גוגל

הימים ימים של אינטרנט ולכן הדרך להתפתחות וצמיחה עוברת דרכו. בין אם יש לכם מסעדה, חנות מתנות, עסק של פינוי דירה או מכירת כרטיסים להופעות, הלקוחות הפוטנציאלים שלכם יחפשו אתכם בגוגל ואתם רוצים שהם יגיעו אליכם לפני שיגיעו אל המתחרים. לכן אל תהססו ותפנו במהירות האפשרית למקדם אתרים מקצועי. עסק הוא השקעה לטווח ארוך וקידום אתר העסק הוא חלק בלתי נפרד מהשקעה זאת.

כיצד פועל מנוע החיפוש בגוגל?

מנוע החיפוש בגוגל עובד על פי אלגוריתם שראשי גוגל משנים מפעם לפעם. אלגוריתם זה נועד לזהות את איכות האתר ולהתאים למילות החיפוש את האתרים המתאימים ביותר והאיכותיים ביותר. ישנם קריטריונים רבים כמו איכות התוכן באתר, כמות הגולשים, ותק האתר ועוד המשפיעים על דירוגו בגוגל.

כיצד מתבצע קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגאני נעשה על ידי מומחים לקידום אתרים אשר מפענחים את קוד הדירוג של גוגל ובונים תכנים וקישורים באתר כך שהדירוג שלו יעלה בגוגל. זהו תהליך שלוקח זמן רב והשאיפה היא שבסופו של התהליך האתר שלכם יופיע בראש רשימת החיפוש של גוגל.

כיצד מתבצע קידום אתרים בלתי אורגאני?

קידום בלתי אורגאני נעשה על ידי תשלום לגוגל בשיטת PPC. על פי שיטה זאת ישנו קישור לאתר שלכם בדף הגוגל לצד רשימת האתרים. בשיטה זאת עליכם לשלם על כל כניסה לאתר. ככל שתשלמו יותר על כל כניסה כך תופיעו גבוה ביותר ברשימת הקישורים הממונים. כדאי לדעת ששיטה זאת יקרה ולעיתים רבות לא מספקת את הדרישות. אנשים רבים מתייחסים לקישורים הממונים כפרסומות ולכן הם מעדיפים לחפש את מבוקשם ברשימה האורגני של גוגל.

כיצד לבחור מקדם אתרים מקצועי?

מנגנוני הגוגל מודעים לתהליך קידום האתרים ולכן הם מעדכנים מדי פעם לפעם את קוד הדירוג של האתרים. מומחים בקידום אתרים ידעו להתאים את בניית האתר בהתאם לתנאי השטח המשתנים. דעו כי קידום אתרים הינו תהליך שלוקח זמן רב ולכן לא כדאי להתפתות למישהו שמבטיח לכם לקדם את אתרכם בתוך ימים ספורים. השקעה במקדם מקצועי תבטיח את הצלחת העסק שלכם בעתיד.יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302