קידום אתרים 

קידום אתר בגוגל

במדינת ישראל כיום, ללא פחות מ- 90%  יש חיבור לאינטרנט, ומתוכם 90% יחפשו תשובה
כמעט לכל שאלה בגוגל. למה? משום שגוגל הוא מנוע החיפוש הפופולארי, המהיר, היעיל והנוח ביותר לחיפוש
מידע או אתר כלשהו. זו הסיבה לכך שגם קידום אתר יהיה הכי יעיל אם נקדם אותו בגוגל.

מדוע כדאי לבחור במקדם אתרים מקצועי קידום הוא משימה מורכבת וקשה. היא דורשת זמן, סבלנות, ידע רב, עבודה שוטפת וניסיון. לכן, חשוב למצוא חברה המתמחה בתחום של קידום אתרים ופרסום בגוגל, בעלת ניסיון מוכח, אמינה ומקצועית. לא כדאי ללכת שבי אחרי הצעות לתוצאות מהירות ולא ריאליות ולא כדאי לסמוך על חובבנים לא מקצועיים שעלולים לגרום נזק לאתר שלכם שכה הרבה השקעתם בהקמתו.

 

בעל עסק קטן? – גם העסק שלך זקוק לקידום מקצועי

כמו כל בעל עסק, גם אתה צריך לשקוד כל הזמן על איתור לקוחות חדשים. בתחום פינוי הדירות שהתרחב מאוד בשנים האחרונות התחרות קשה. הדרך הטובה ביותר להתבלט היא לבחור במקדם אתרים מקצועי ומיומן אשר ינתח את האתר ,יבחר בחוכמה את מילות החיפוש שימשכו את כמות הגולשים הגדולה ביותר, יגרום ללקוחות פוטנציאליים להתעכב באתר ולבסוף לבצע הזמנה ובכך ישיג את היעדים שהצבתם. מקדם אתרים מקצועי וטוב ידאג לשיווק איכותי של האתר לפי קהל היעד וימתג את האתר.

 

מה מחפש לקוח פוטנציאלי בגוגל?

אדם הנמצא לפני פינוי דירה הוא לקוח פוטנציאלי. הוא יחפש בגוגל שירותים העונים על הצורך שלו: הובלה, שירותי ניקיון, שירותי אריזה, הדברה חרקים, משפצים וכו'. הדבר רלוונטי גם עבור בעל דירה מושכרת העומדת להתפנות. חלק גדול מהלקוחות האלה כלל לא מודעים למבחר השירותים המוצעים בתחום הזה. הלקוח מחפש בדרך כלל מידע על החברה ועל סוג ואיכות השירותים שהיא מספקת וכן מאגר קישורים רלוונטיים מסייע.

 

קידום אתר לעסקים מה האלטרנטיבות?

פרסום בגוגל אינו זול ולכן רצוי שתפיק את המקסימום ממנו. רצוי לדאוג שתוכן האתר יהיה מסודר בצורה נוחה ונגישה, לכלול מידע שחשוב ללקוח ולעדכן את התוכן באתר מדי פעם. תמונות של "לפני" ו"אחרי" עשויות להמחיש את הצורך והתועלת שיש בשירותים שאתם מציעים ולעודד את הזמנתם. בנוסף לכך יש לדאוג כמובן לטופס הזמנת שירותים ו/או יצירת קשר המפשט את התהליך עבור הלקוח.  

הצלחת העסק שלכם תלויה במידה רבה מאוד בקידום האתר שלכם בגוגל בצורה מקצועית, רק על ידי חברה המתמחה בכך. אל תתפשרו על פחות.יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302