קידום אתרים 

הכל על קידום אתרים

בטרם נפנה להצגת הדרכים והשיטות השונות בהן אנחנו נוקטים לצורך שיווק באינטרנט, נרצה לדעת מה היא בעצם המטרה. התשובה: להביא את האתר שלכם  לקדמת רשימת האתרים שיופיעו בפני הלקוח הפוטנציאלי. כלומר, כאשר אותו לקוח מחפש מוצר מסוים במנוע החיפוש (בראש וראשונה, גוגל, כמובן), הוא יגלה את האתר שלכם מופיע במקום אופטימאלי בתוצאות החיפוש. בדרך זו יתווספו עוד ועוד לקוחות שיגלו את האתר שלכם, וימצאו בו עניין ותשובה לצרכיהם.

איך אנחנו פועלים ?

אנשי המקצוע שלנו יוצרים קישורים באתרים רבים ומגוונים ה"שואבים" לקוחות פוטנציאליים הגולשים באתרים אלו, כך שיגיעו לאתר הספציפי שלכם. יתרה מכך – אנחנו דואגים לאתר  אתרים מקצועיים, הפונים לקהל יעד מסוים שהוא בעל עניין במוצרים הספציפיים אותם אתם משווקים, ושם אנחנו מיישמים את הקישורים לאתר שלכם. בדרך זו מגיעים לאתר שלכם לקוחות המעוניינים במוצר אותו משווקת החברה שלכם. ריבוי הקישורים לאתר שלכם מעלה את הדירוג שלו במנועי החיפוש ודואג שהאתר שלכם יגיע למקום אופטימאלי.

 

כתיבת מאמרים

 

כתיבת המאמרים שאנחנו מבצעים באתרים השונים היא מגוונת, מעניינת ויוצרת סקרנות. אנחנו דואגים לכתוב תכנים בעלי רלוונטיות והתאמה רבה למוצרים אותם אתם משווקים, תוך התאמה למילות החיפוש לפיהן אתם מעוניינים שהלקוחות יאתרו אתכם. התכנים שאנחנו מעלים מציגים את המוצרים שלכם בדרכים שמעניקות ללקוח מידע מקצועי נרחב  ואיכותי, ומכאן – ממצבות את האתר בראש הדירוג במנועי החיפוש, וזוהי בעצם מטרתנו כשאנו מדברים על קידום אתרים.

למה שלא אקדם את האתר שלי בעצמי?

שלא כמו בעבר, כיום התחרות בנושא "מי יופיע בראש תוצאות החיפוש" היא גדולה ומאתגרת. לחברה שלנו יש מאגר מידע רב, הכולל שיטות מגוונות, טכניקות ודרכים שנאספו במשך שנים במטרה אחת – לקדם את העסק שלך. לכן אנחנו מציעים להשאיר לנו את הטיפול בקידום האתר, דבר המפנה לחברה שלכם זמן ואנרגיה.

 

איך אדע שהשיטה עובדת?

 

הזכרנו את השיטות המגוונות בהם נעזרים אנשי המקצוע שלנו - כתיבת מאמרים ותכנים איכותיים ומעוררי עניין, יצירת מילות חיפוש וקישורים מתאימים ועוד.... אבל המבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה. כך, בהתנסות איתנו  תוכלו להיווכח בתוצאות המהירות – קידום ושיפור המיצוב של האתר במנועי החיפוש השונים ברשת, והגדלת היקף הלקוחות של המוצרים אותם משווקת החברה.

 

 

 

 יצירת קשר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
הערות:
טל. 1-800-800-302